IMPACT FACTOR (IF) DLA CENTRAL EUROPEAN JOURNAL OF UROLOGY!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że czasopismo Polskiego Towarzystwa Urologicznego, CENTRAL EUROPEAN JOURNAL OF UROLOGY, otrzymało Impact Factor w rankingu Journal Citation Reports 2023. Wynik IF na poziomie 1,2 to obiecujący początek dalszego wzrostu wskaźnika cytowań.

Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu: byłemu i obecnemu redaktorowi naczelnemu, recenzentom, redaktorom, grafikom oraz współpracownikom, którzy przez lata dzielili się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami, aby budować CEJU. A co najważniejsze, dziękujemy autorom, którzy nam zaufali i wybrali CEJU jako wydawcę swoich prac naukowych. Ten sukces jest naszym wspólnym sukcesem.

Przez lata pracy w CEJU kierowała nami pasja do nauki i rozwoju przy jednoczesnym poszanowaniu wartości etycznych i wytycznych DOBREJ PRAKTYKI PUBLIKACYJNEJ. Będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby wskaźnik Impact Factor CEJU wzrastał.

Zachęcamy badaczy do przesyłania publikacji, aby zwiększyć widoczność swoich osiągnięć naukowych i wiedzy w społeczności urologicznej i poza nią. Więcej informacji o zakresie czasopisma, kategoriach tematycznych, typach przyjmowanych artykułów i wytycznych dla autorów znajduje się na stronie internetowej CEJU w dziale Instrukcje dla autorów (https://www.ceju.online). Wszystkie opublikowane prace w CEJU są bezpłatnie dostępne online bez żadnych ograniczeń dla czytelników.

 

brak