Szanowni Państwo!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego pragnę zaprosić Państwa do udziału w cyklicznym spotkaniu Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologii Medycznej, XVIII Konferencji „Zaburzenia seksualne - postępy w leczeniu”, która odbędzie się w dniach 26-28.01.2024 r., w Hotelu Żubrówka w Białowieży

Wydarzenie objęte jest patronatem J. M. Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Prof. dr hab. Adama Krętowskiego oraz Prezesa Polskiego Towarzystwa Urologicznego Prof. dr hab. Tomasza Drewy. Do udziału w Konferencji jako wykładowców zaprosiliśmy wybitnych specjalistów jak również opinio liderów z wielu ośrodków akademickich z Polski.

Kongres dwudniowy (piątek, sobota) będzie miał charakter interdyscyplinarny. Zamierzamy szczegółowo przedstawić zagadnienie problemów seksualnych kobiet i mężczyzn, w aspekcie aktualnych badań, z wykorzystaniem wiedzy ekspertów z zakresu seksuologii, andrologii, urologii, psychiatrii, endokrynologii, onkologii, kardiologii oraz ginekologii.

W drugiej części Konferencji zostaną szczegółowo omówione zagadnienia onkologii urologicznej, raka nerki i raka stercza. W trakcie wykładów odbędzie się dyskusja dyskusji „okrągłego stołu”. W kolejnych sesjach przedstawione zostaną zagadnienia andrologii klinicznej. Hotel Żubrówka w Białowieży jest obiektem zamkniętym, w trakcie dni zjazdowych zarezerwowanym wyłącznie dla uczestników Konferencji. 

Miejsca wystawiennicze firm farmaceutycznych będą usytuowane w oddzielnych pomieszczeniach z bezpośrednim dostępem do sal wykładowych. W związku z rangą planowanej imprezy naukowej, mającej wieloletnią tradycję i ugruntowaną renomę dołożymy wszelkich starań , żeby kongres był spotkaniem na najwyższym poziomie zgodnym z Kodeksem Dobrych Praktyk Przemysłu Farmaceutycznego, który wyznacza normy działań w zakresie promocji i reklamy produktów leczniczych, organizacji sympozjów, kongresów i innych spotkań naukowych, prowadzenia badań, współpracy z przedstawicielami zawodów medycznych oraz organizacjami pacjentów.

PROGRAM NAUKOWY (pobierz)

OFERTA DLA UCZESTNIKA

Cena powierzchni wystawienniczej - 10000 zł

Koszt uczestnictwa w Kongresie - 2000 zł

Koszt osoby towarzyszącej - 1600 zł

Koszt uczestnictwa przedstawicieli firm farmaceutycznych - 1600 zł

Dopłata do pokoju 1-osobowego - 500 zł

W cenie zawarte jest: udział w Kongresie, materiały zjazdowe, zakwaterowanie, wyżywienie.

W przypadku innych konfiguracji uczestnictwa jak np. udział bez noclegu itp. prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 

WARUNKIEM REJESTRACJI jest zgłoszenie chęci udziału w Konferencji mailowo Organizatorowi (email: bialowieza2024@gmail.com) oraz wpłata całości opłaty

uczestnictwa w ciągu 14 dni na konto Organizatora. Dane do przelewu zostaną udostępnione po zgłoszeniu.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa do 14 dni przed wydarzeniem uczestnik może ubiegać się o zwrot 50% ceny uczestnictwa.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa od 7 do 14 dni przed wydarzeniem uczestnik może ubiegać się o zwrot 25% ceny uczestnictwa.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa 7 dni przed wydarzeniem organizator nie przewiduje możliwości zwrotów poniesionych przez uczestnika kosztów.
 

Wszelkie sprawy związane z konferencją i rejestracją uczestników proszę kierować bezpośrednio na adres mailowy konferencji: bialowieza2024@gmail.com lub telefonicznie do lek. Jakuba Głuchowskigo (tel.: 502 675 391).

brak